Home
Positieve Gezondheid
Wat is Positieve Gezondheid?
Hoe werkt Positieve Gezondheid?
Mijn Positieve Gezondheid
Hoe is het ontstaan?
Positieve Gezondheid vergeleken
Scholing
Ervaringen
Positieve Gezondheid in de praktijk
Inspiratiesessies
Tools
Limburg Positief Gezond
Beweging Limburg Positief Gezond
Ambassadeurs
Kernteam
Werkwijze
Partners
Ambities
Actueel
Actueel
Aanmelden nieuwsbrief
Archief nieuwsbrieven
Contact

Het team Limburg Positief Gezond

Het actiecentrum Limburg Positief Gezond is november 2016 gestart om de beweging Limburg Positief Gezond te versterken en de Ambities van de Sociale Agenda 2025 te ondersteunen. De beweging wil de Limburgers inspireren en faciliteren om zelf en met elkaar breder naar hun gezondheid te kijken en te herkennen hoe zij veerkrachtig en betekenisvol kunnen leven en hierin eigen keuzes (leren) maken. Dat doen we op basis van de zes dimensies van positieve gezondheid. Iedere kernpartner van de Beweging Limburg Positief Gezond heeft één vertegenwoordiger geselecteerd die vanuit het kernteam mee vorm geeft aan de dagelijkse organisatie.

Het team van de Beweging Limburg Positief Gezond
Loek Vaessen | Lia Defauwes-Ferfers | Nicole Bosman | Robert Bergs | Esther Stoffers | Renaldo Secchi | Marel Segers  | Lars Rompen |  Janneke van den Berg | Mirjam Beelen | Katrien Pleunis | Thea Verkoeijen |  Esther Bloemen - van Gurp | Johan Brugmans | Robert Bergs



Het gedachtegoed van positieve gezondheid biedt een kapstok

voor iedereen om vanuit zijn eigen expertise en eigenheid een bijdrage te leveren

aan de gezondheid van de Limburgers.

Wie is Wie?

Loek Vaessen

Om de beweging Limburg Positief Gezond een boegbeeld te geven en naar de volgende fase toe te loodsen ben ik vanaf 15 augustus 2020 als Coördinator Limburg Positief Gezond aan het kernteam toegevoegd. 

Loekvaessen@Limburgpositiefgezond.nl

Lia Defauwes-Ferfers

Als projectassistente vanuit de Provincie Limburg werkzaam bij de Beweging Limburg Positief Gezond.

rw.ferfers@prvlimburg.nl

Nicole Bosman

Als beleidsmedewerker bij de Provincie Limburg, gedetacheerd vanuit de GGD Limburg-Noord, ben ik vanaf het begin actief in de Beweging Limburg Positief Gezond.

npj.bosman@prvlimburg.nl

Martine van de Venne

Als adviseur werkzaam bij Burgerkracht Limburg.

martinevandevenne@burgerkrachtlimburg.nl

Robert Bergs

Als medewerker bij afdeling Kennis en Innovatie werkzaam bij GGD Zuid Limburg

robert.bergs@ggdzl.nl

 

Renaldo Secchi

Als stafadviseur verpleging werkzaam bij Maastricht UMC+.

renaldo.secchi@mumc.nl

Marel Segers

Als beleidsmedewerker Policy Adviser/ Research Office werkzaam bij Maastricht UMC+.

marel.segers@maastrichtuniversity.nl

Lars Rompen

Als manager Publieke Waarde werkzaam bij Wonen Limburg.

lars.rompen@wonenlimburg.nl

 

Janneke van den Berg

Als adviseur werkzaam bij Syntein en regisseur bij het netwerk Noordelijke Maasvallei.

j.vdberg@syntein.nl

Mirjam Beelen

Als adviseur werkzaam bij Publieke Gezondheid bij de GGD Limburg-Noord.

m.beelen@vrln.nl

Thea Verkoeijen

Als kwaliteitsfunctionaris werkzaam bij Heerlen STAND-BY!

t.verkoeijen@radar.org

Esther Bloemen-van Gurp

Als (hoofd)docent en onderzoeker werkzaam bij Fontys Paramedische Hogeschool (Eindhoven) en Zuyd Hogeschool (Heerlen).

esther.vangurp@zuyd.nl

e.bloemenvangurp@fontys.nl

Brigitte van den Heuvel

Kwartiermaker Positieve Gezondheid bij De Zorggroep.

Birgitte.van.den.Heuvel@dezorggroep.nl

Wessel Breeuwsma

Fysiotherapeut Manuele Therapie Bewegingswetenschappen aangesloten Gezondste Regio 2025.

wessel@vitaalplusfysiotherapie.nl

Deze pagina delen: